Roboty żelbetowe

Roboty żelbetowe

Nasza firma stale się rozwija i poszerza zakres swojej działalności. Mamy na koncie wiele prestiżowych inwestycji wykonanych z pasją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Obszar naszej działalności obejmuje nie tylko nasze województwo, ale również cały kraj. Wykonujemy kompleksowe roboty zbrojarskie, roboty żelbetonowe, ciesielsko-betoniarskie i roboty wykończeniowe w zakresie budowy, rozbudowy i przebudowy wszelkiego rodzaju obiektów. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas realizacje były na jak najwyższym poziomie. Nad kompleksowym dopracowaniem całych projektów czuwa zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Konstrukcje żelbetonowe

Żelbeton to kompozyt, który składa się z betonu i wzmacniającego go zbrojenia. Zbrojenie żelbetu jest stosowane w celu poprawienia wytrzymałości betonu na rozciąganie. Jest to powszechnie stosowane połączenie materiałów w budownictwie. Jak powstaje? Szkielet ze stalowych prętów – czyli zbrojenie, układa się w szalunku na miejscu wbudowania elementu lub w formie (czyli na budowie lub w zakładzie podczas wytwarzania prefabrykatów). Następnie są one betonowane – zalewane mieszanką betonową. Po osiągnięciu wymaganej wytrzymałości otrzymuje się konstrukcje żelbetowe, w których stal przenosi naprężenia rozciągające, a beton ściskające. Żelbeton to bardzo uniwersalny materiał do budowy wszelkiej maści elementów konstrukcyjnych – ścian, płyt, powłok, fundamentów, ścian oporowych i innych. Jest to zatem niezwykły wynalazek i bardzo dobre rozwiązanie, które nasza firma z przyjemnością Państwu dostarczy. 

Typowe prace żelbetonowe

Do typowych prac żelbetonowych zaliczyć można:

  • przygotowanie i montaż zbrojenia,
  • zagęszczanie oraz formowanie i układanie betonu,
  • ustawianie szalunków,
  • zdjęcie szalunków, gdy beton osiągnie wymaganą wytrzymałość,
  • pielęgnacja i konserwacja betonu.

Zajmują się tym właśnie firmy betoniarskie – w Radomiu nasza firma znajduje się na ugruntowanej pozycji. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi najwyższej jakości. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji i ustalenia wszystkich szczegółów.

montaż zbrojenia, usługi zbrojarskie, zbrojarze, zbrojenia budowlane, kompleksowe roboty zbrojarskie, roboty zbrojarskie