Zbrojenia budowlane

Zbrojenia budowlane

Planujesz budowę i potrzebujesz firmy wykonującej zbrojenia? Z chęcią Ci pomożemy! Mamy doświadczenie w wykonywaniu wszelkiego rodzaju kompleksowych robót zbrojarskich, oferujemy wszelkiego rodzaju montaż zbrojenia, nowoczesne usługi zbrojarskie dla dużych i małych firm. Niezależnie czy planujesz budowę od podstaw, rozbudowę czy przebudowę obiektu stawiamy się do dyspozycji. Mamy doświadczenie również w pracy z obiektami inżynieryjnymi, przemysłowymi czy kubaturowymi. Nasi zbrojarze brali udział w robotach zbrojarskich wykonywanych dla najbardziej prestiżowych inwestycji w kraju. Na przestrzeni ostatnich kilku lat intensywnie rozwijaliśmy zakres wykonywanych prac, tak aby być w stanie zaoferować kompleksowe zbrojenia budowlane — od podkładów pod zbrojenie poprzez zbrojenia fundamentów, montaż stali zbrojeniowej na każdym etapie budowy aż po zbrojenie stropu, wieńczące cały projekt. Nie tylko wykonujemy prace montażowe, ale także produkujemy we własnym zakresie strzemiona zbrojeniowe, siatki zbrojeniowe, zbrojenie do fundamentów, funkcjonujemy także na rynku także jako zakład prętów zbrojeniowych.

MONTAŻ ZBROJENIA

Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie, jak również wykonywane wcześniej prace zbrojarskie, na największych budowach w Polsce pozwalają nam skierować swoją ofertę do każdego podmiotu — niezależnie od wielkości projektu i stopnia zaawansowania każdemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe roboty zbrojarskie. Wykonywane przez nasz zakład zbrojenia należą do najwyżej ocenianych tego typu konstrukcji w Polsce. Działamy na rynku nie tylko jako wykonawcy zbrojenia, ale ostatnio rozszerzamy naszą działalność, dodając między innymi roboty zbrojarskie i betoniarskie, między innymi wliczając zbrojenie żelbetu. Naszą działalność poszerzyliśmy również o nowe gałęzie, które może wykonywać zbrojarz mosty, a także dodatkowe roboty ciesielsko — betoniarskie, oferując najbardziej kompleksową ofertę zbrojarską zarówno dla odbiorcy indywidualnego, jak i dla dużych i małych przedsiębiorstw.

montaż zbrojenia, usługi zbrojarskie, zbrojarze, zbrojenia budowlane, kompleksowe roboty zbrojarskie, roboty zbrojarskie